פותחת הודעה חדשה,

avorly

New member
פותחת הודעה חדשה,../images/Emo124.gif

כי תודה לאל השאלה נעלמה לה בפורום שמאוד פעיל (טפו טפו טפו
-הכי מתאים...) לאחרונה.... אין טענות- המשיכו כך
אני נהנית מעל ומעבר
והשאלה מופנית גם ל- *g99 וגם לשלומי: זרקתם את נושא האסטרולוגיה ואיך הוא משפיע לכם על האבחון. אפשר לקבל יותר פירוט? תודה מראש.

qt1

New member
../images/Emo45.gif וואלה... אחלה הודעה../images/Emo70.gif

*g99

New member
אני יעשה זאת בשימחה ../images/Emo13.gif

תני זמן לארגן את זה ככה שזה יהיה ברור ומסודר

*g99

New member
הקשר:

המפה האסטרולוגית מורכבת מכנה חלקים,מזל,אופק ופלנטות. המזל ידוע לנו וכל מזל יש אופי אחר,אש,אדמה,אויו ומים.כל אלו מתקשרים ליסודות שמוכרים לנו מהרפלקסולוגיה. את האופק אני יודעים לפי מפות שמוכנות מראש (יש אתרים שניתן לחפש בהם מפות כאלו) יכול להיות יליד תאומים שהאופק שלו במזל סרטן וזה נותן לנו כיוון לתכונות שלו או לאופי שלו.במפות האלו יש את הפלנטות שיש להם פרושים שונים.הפלנטות יגועות לנו בשמות: יופטר,מרקורי,פלוטו וכ"ו.המפה מחולקת לפי קווים שונים, תאריך הלידה שלנו נמא בתוך אותם קווים. בתוך אותם קווים יש את הפלנטות שאת פרושם צריך ללמוד. כאשר המטופל מוסר לי את תאריך לידתו המדוייק שזה כולל שעה,אני ניגשת לאותה המפה ומתחילה לחפש את האופק וכשאני נמצאת במתחם הקווים אני רואה אילו מהפלנטות מופיעות לי. עכשיו שעשיתי ניתוח מזל,אני ניגשת למטופל ולפי הרגל מנסנה למצא היגיון בדברים..לפעמים אני מבינה מדוע המטופל סובל מבעיה מסויימת,זה יכול להיות בגלל אותם הפלנטות שמופיעות לו במפה ומשפיעות על ההתנהגות או האופי. אני מקווה שהצלחתי להסביר את העניין,זה מהסוג שצריך להראות ולמחיש.

avorly

New member
איך אמרתי קודם-

מכל מלמדי השכלתי..............
אפשר דוגמה הפנמה?

*g99

New member
קשה לי להדגיפ פה,צריך לנסות על

המטופל ולראות.

csh018

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif../images/Emo51.gif